Chcem kúpiť

Chcem kúpiť


Ak ste sa rozhodli pre kúpu nehnuteľnosti, určite by ste si mali prečítať 7 dôvodov, prečo by ste nás mali osloviť ešte pred prvou obhliadkou.  1. Každý deň pre vás vyhľadáme nehnuteľnosti na portáloch podľa vašich požiadaviek a pošleme vám len tie, ktoré spĺňajú kritéria, poprípade majú šancu vás zaujať. Ušetríte tak veľa času a zároveň sa nemusíte báť, že vám nehnuteľnosť ujde pred nosom, keďže práve ste nemali čas prezerať inzeráty. Tie najlepšie ponuky totiž na internete dlho nie sú.

  2. Dohadujeme obhliadky na vami vybraný čas a plánujeme ich tak, aby ste strávili čo najmenej času cestovaním a zároveň využili svoj čas čo najefektívnejšie.

  3. Sme s vami na každej obhliadke a môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a odborné rady.Či už sa jedná o konzultáciu stavebných zmien, alebo sa vám nehnuteľnosť páči a neviete sa rozhodnúť. Vysvetlíme vám všetky možnosti a poradíme vám, čo ďalej. Vyjednáme pre vás najlepšie možné podmienky a cenu nehnuteľnosti.

  4. Vošli ste do bytu, je krásny, majiteľ aj realitný maklér vás presviedča, že je to super ponuka a ďalší záujemcovia prídu o chvíľu. Rozhodnete sa zložiť rezervačný depozit. Avšak po príchode znalca zisťujete, že byt je predražený a tým pádom budete mať aj problém s hypotékou. My zastupujeme vaše záujmy a našimi skúsenosťami vás pred takou kúpou ochránime. Vyhnete sa tak vysokým pokutám a zbytočným výdavkom.

  5. Sme s vami pri každom stretnutí a vypracujeme, poprípade skontrolujeme všetky dokumenty pred podpisom. Transparentný a bezpečný predaj je našou prioritou.

  6. Odporučíme vám skúseného finančného poradcu a znalca, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam počas vybavovania hypotekárneho úveru. Pri kúpe nehnuteľnosti je najdôležitejšie financovanie, preto neriskujte a choďte na istotu.

  7. Taktiež sme s vami pri odovzdaní nehnuteľnosti. Ste pracovne vyťažený? V prípade potreby za vás prepíšeme aj vodu, elektrinu, plyn. Vybavíme prepis u správcu, na dani z nehnuteľnosti a takisto aj odpad.


Po vyplnení tohto formuláru získate našu plnú pozornosť až do odovzdania nehnuteľnosti. Čo získate navyše? Aj po úspešnej kúpe vám stále radi poradíme, odporúčime vám kvalitných stavbárov, plastové okná, kvalitnú kamenársku firmu.