Prečo VISUAL REAL

Prečo VISUAL REAL

Každá nehnuteľnosť je jedinečná. Navrhneme Vám riešenie šité na mieru presne poďľa  vašich požiadaviek. 


Asistencia – Sme s vami pri celom obchode od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti (prezentácia nehnuteľnosti, obhliadky, vypracovanie zmlúv, znalecký posudok, hypotéka, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií u správcu, VSE, SPP, VVS u správcu daní a odpadu.) 


Vaša spokojnosť je naším cieľom, preto po celý čas zastupujeme vaše záujmy tak, aby sme pre vás dosiahli tie najlepšie možné podmienky obchodu.


Financovanie -
Financovanie je jedna z najdôležitejších otázok pri voľbe nehnuteľnosti.
Vzhľadom  k  vaším potrebám, vám v  rámci našich služieb ponúkame klientom hypotekárne poradenstvo úplne zadarmo. Aby proces kúpy vašej nehnuteľnosti prebehol  bez akýchkoľvek starosti. Zabezpečíme pre vás najlepšiu hypotéku prostredníctvom skúseného finančného poradcu, nami praxou overeného. 


Finančný poradca vám pomôže  zorientovať sa vo svete hypoték, nájde pre vás najvýhodnejšiu ponuku, ktorá bude vyhovovať vašim individuálnym potrebám. Okrem mimoriadnej  ponuky vám šitej na mieru a odborného poradenstva vás navyše odbremeníme od administratívy, ktorá je s vybavovaním hypotéky spojená.


Bezpečnosť – zmluvy sú u nás vypracované a autorizované advokátom. 
Nevyhnutnou súčasťou kúpy nehnuteľnosti je právny servis a aktuálnosť dokumentov po právnej a faktickej stránke.  Náš  skúsený právnik sa vám postará o transparentnosť a korektnosť celého prípadu.


Cenová analýza – Prieskum Trhu a rýchla reakcia na ponuky je veľmi dôležitá. Zorientovať sa podľa aktálnych ponúk nemusí byť jednoduché.   Medzi inzerovanými cenami a reálnymi cenami je často veľký rozdiel. Je bežné, že podhodnotená nehnuteľnosť sa objaví v inzercii krátko, ihneď sa predá a naopak, predražená nehnuteľnosť sa zobrazuje až príliš dlho, keďže je ťažko predajná. Určit tu správnu hodnotu vašej nehnuteľnosti nemusí byť ľahké. Znalosť pomerov na realitnom trhu, rýhla reakcia na jeho zmeny, určenie tej správnej ceny sú jedny z top faktorov, ktoré nás posuvájú na špicu našej konkurencie. Naším cieľom je predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu v čo najkratšom čase.Spoľahnúť sa na vlastné odhady sa nemusí vyplatiť.


 Makléri sú  neustále v teréne a majú vynikajúci prehľad o súčasnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami. Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť.


Funkcia Co-Broke, ktorej sme súčasťou– Slúži na spoluprácu s vyše 100 realitnými kanceláriami. Vaša nehnuteľnosť  sa spáruje s dopytom ďalších realitných kancelárií.Komplexný marketing
Rozsiahla online inzercia- prezentácia vašej nehnuteľnosti na všetkých najnavštevovanejších realitných portáloch v zahraničí a mnoho ďalších. Neustále však hľadáme aj nové, inovatívne spôsoby reklamy v on-line prostredí.
Prezentácia na Sociálnych sieťachFacebook, Instagram, YouTube – VISUAL REAL Košice


Vašu nehnuteľnosť navyše aktívne odprezentujeme potenciálnym záujemcom z internej databázy.

Vypracujeme pre Vás: Fotografie, Video, 3D Pôdorys,Vizualizáciu - ktoré čo najlepšie odprezentujú Vašu nehnuteľnosť. 
Kúpa nehnuteľnosti je významné životné rozhodnutie. Je teda nutné postupovať rozvážne  a s precíznou  prípravou. Najlepším riešením je zveriť všetko do profesionálnej starostlivosti odborníkov.