Bezplatná konzultácia

Sprostredkovanie prenájmu

Výška provízie pri sprostredkovaní prenájmu nehnuteľnosti je vo výške 1 – mesačnej platby nájomného.
Sprostredkovanie predaja

Výška provízie pri sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti je vo výške 3% z celkovej ceny, minimálne vo výške 2.000 € v prípade, ak nebudeme výhradným sprostredkovateľom.Prečítajte si aké sú výhody exkluzívneho predajaNevyžadujeme žiadnu províziu vopred.
Províziu hradíte až po úšpenom ukončení obchodu, podľa vopred dohodnutých podmienok.

Čo je zahrnuté v provízii?

  • kvalitný marketing, ktorý zahŕňa: fotografie, pôdorys, HD videoobhliadku, inzerciu na najnavštevovanejších realitných portáloch, topovanie inzerátov.
  • Užitočné rady, ako zvýšiť hodnotu svojej nehnuteľnosti pri predaji.
  • obhliadky s klientmi. Pravidelné informovanie informovanie o zobrazeniach inzerátu na realitných portáloch.
  • vypracovanie všetkých potrebných dokumentov k predaju/prenájmu nehnuteľnosti; kúpne a darovacie zmluvy sú vypracované a autorizované advokátom.
  • kompletné právne a hypotekárne poradenstvo; navrhneme Vám ideálny a bezpečný postup pri predaji/kúpe nehnuteľnosti
  • asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prepis energií u správcu, na VSE, SPP, daň z nehnuteľností a pod.
  • šetríme váš čas; možné kompletné zastúpenie pri prepise energií na základe splnomocnenia

Visual real, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Zanechať kontakt


Zanechajte mi Váš kontakt a obratom sa vám ozvem

Napísať správu