Predaj nehnuteľnosti
Bezplatná konzultácia

Prečo osloviť našu realitnú kanceláriu?

  • Našou prioritou je, aby ste svoju nehnuteľnosť predali za čo najviac peňazí v čo najkratšom čase. Keďže každá nehnuteľnosť je jedinečná, určíme stratégiu predaja šitú na mieru práve pre vašu nehnuteľnosť.
  • Poradíme vám, čo môžete spraviť, aby vaša nehnuteľnosť stúpla na hodnote v očiach kupujúcich.
  • Kladieme veľký dôraz na efektívnu inzerciu. K inzerátu vytvoríme pekné fotografie, video-obhliadku v HD kvalite, vizualizáciu a 3d pôdorys. Vašu nehnuteľnostť budeme inzerovať najnavštevovanejších webových portáloch, webových prehliadačoch ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.
  • Vďaka kvalitnej prezentácii, ktorú pre vás vypracujeme nebudete strácať čas s obhliadkami pre klientov, ktorí nemajú o obhliadku záujem.
  • Dohadujeme obhliadky s klientmi na vami vyhovujúci čas, budeme vás kontaktujeme iba v dohodnutom čase a vami preferovaným spôsobom (telefón, sms, email, messanger, viber, ...).
  • Profesionálne odprezentujeme vašu nehnuteľnosť. Všetky dodatočné otázky záujemcov zodpovieme a navrhneme riešenie na prípadné prekážky, ktoré by mohli záujemcov od kúpy odradiť.
  • Kupujúcemu odporučíme skúseného finančného poradcu a znalca, aby ste sa vyhli prípadnému neschváleniu úveru.
  • Vypracujeme všetky potrebné dokumenty, vrátane kúpnych zmlúv, ktoré autorizuje autorizovaný advokát, ktorý je poistený zo zodpovednosti za škodu s výškou poistného krytia 500.000 €.
  • Naša prítomnosť nekončí odovzdávaním nehnuteľnosti, ale v prípade vášho zaneprázdnenia za vás radi prepíšeme elektrinu, vodu, plyn a prepis u správcu na dani z nehnuteľností a odpadu.

Visual real, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Zanechať kontakt


Zanechajte mi Váš kontakt a obratom sa vám ozvem

Napísať správu