Kúpa nehnuteľnosti
Bezplatná konzultácia

Prečo hľadať nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu?

  • Každý deň pre vás vyhľadáme nehnuteľnosti na portáloch podľa vašich požiadaviek a pošleme vám len tie, ktoré spĺňajú kritéria, poprípade majú šancu vás zaujať. Ušetríte tak veľa času a zároveň sa nemusíte báť, že vám nehnuteľnosť ujde pred nosom, keďže práve ste nemali čas prezerať inzeráty. Tie najlepšie ponuky totiž na internete dlho nie sú.
  • Dohadujeme obhliadky na vami vybraný čas a plánujeme ich tak, aby ste strávili čo najmenej času cestovaním a zároveň využili svoj čas čo najefektívnejšie.
  • Sme s vami na každej obhliadke a môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a odborné rady.Či už sa jedná o konzultáciu stavebných zmien, alebo sa vám nehnuteľnosť páči a neviete sa rozhodnúť. Vysvetlíme vám všetky možnosti a poradíme vám, čo ďalej. Vyjednáme pre vás najlepšie možné podmienky a cenu nehnuteľnosti.
  • Vošli ste do bytu, je krásny, majiteľ aj realitný maklér vás presviedča, že je to super ponuka a ďalší záujemcovia prídu o chvíľu. Rozhodnete sa zložiť rezervačný depozit. Avšak po príchode znalca zisťujete, že byt je predražený a tým pádom budete mať aj problém s hypotékou. My zastupujeme vaše záujmy a našimi skúsenosťami vás pred takou kúpou ochránime. Vyhnete sa tak vysokým pokutám a zbytočným výdavkom.
  • Sme s vami pri každom stretnutí a vypracujeme, poprípade skontrolujeme všetky dokumenty pred podpisom. Transparentný a bezpečný predaj je našou prioritou.
  • Odporučíme vám skúseného finančného poradcu a znalca, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam počas vybavovania hypotekárneho úveru. Pri kúpe nehnuteľnosti je najdôležitejšie financovanie, preto neriskujte a choďte na istotu.
  • Taktiež sme s vami pri odovzdaní nehnuteľnosti. Ste pracovne vyťažený? V prípade potreby za vás prepíšeme aj vodu, elektrinu, plyn. Vybavíme prepis u správcu, na dani z nehnuteľnosti a takisto aj odpad.

Po vyplnení tohto formuláru získate našu plnú pozornosť až do odovzdania nehnuteľnosti. Čo získate navyše? Aj po úspešnej kúpe vám stále radi poradíme, odporúčime vám kvalitných stavbárov, plastové okná, kvalitnú kamenársku firmu.

Visual real, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Zanechať kontakt


Zanechajte mi Váš kontakt a obratom sa vám ozvem

Napísať správu