Hypotekárny úver
Bezplatná konzultácia

Z našich dlhoročných skúseností vieme, že financovanie je pri kúpe nehnuteľnosti rozhodujúce. Každá banka sa zameriava na špecifickú klientelu a preto je dôležité mať za sebou odborníka, ktorý vám vytvorí najjednoduchší a najprechodnejší spôsob pri schválení úveru.

Aktuálne prechádzajú hypotekárne úvery viacerými zmenami a neprofesionálny prístup môže ovplyvniť, či vám banke vôbec poskytne úver, prípadne výšku úver, ako aj jeho splátky. Neriskujte a spoľahnite sa na naše dlhoročné skúsenosti.

Veľkou výhodou je, že za hypotekárne poradenstvo nič neplatíte, keďźe províziu platí banka. Získavate tak ponuky zo všetkých bánk a odborníka na svojej strane, ktorý vám pomôže zorientovať sa v komplikovaných ponukách a procesoch.

Čo získate, ak nás kontaktujete?

  • navrhneme vám ideálny postup financovania
  • prepočítame výšku splátky v každej banke s rôznymi dobami fixácie
  • poradíme vám s výberom banky
  • poradíme vám, aké doklady budete potrebovať k žiadosti o hypotekárny úver pre konkrétnu banku
  • pomôžeme vám s výberom znalca na ohodnotenie nehnuteľnosti pre banku
  • zabezpečíme doklady pre znalca od majiteľa
  • časovo sa vieme prispôsobiť a nemusíte si brať voľno v práci
  • šetríme váš čas a všetko čo vieme zabezpečiť bez vašej prítomnosti urobíme za vás
  • v prípade komplikácií sme stále s vami a navrhujeme riešenia, aby ste bez stresov zvládli kúpu


Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ešte dnes.

Visual real, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.

Zanechať kontakt


Zanechajte mi Váš kontakt a obratom sa vám ozvem

Napísať správu